Karton Etiketler

Karton etiket; ürünün tanıtımına katkısı bulunan, tekstil aksesuarları başta olmak üzere birçok alanda farklı tarz ve şekillerde kullanılan, ürün üzerinde zarafeti ortaya koyan, ürün tanıtımının yapılmasında büyük öneme sahip, şık tasarımları ile ürüne ilk bakışta dikkat çekici görüntüyü sağlayan etiket türüdür. 

Karton etiket fiyatlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Değişik bıçaklar sayesinde istenilen her tarz ve şekilde üretilir. Karton etiket üzerine görsel zevke bağlı olarak lak, selefon, yaldız ve gofre (kabartma) gibi çok farklı işlemler uygulanabilir.

Bütün bu uygulamalar karton etiketin görsel zenginliğini arttırarak ürüne albeni katar. Elbette ki amacın reklam olduğu ve bu nedenle karton etiketinöncelikle dekoratif görünmesi gerektiği unutulmamalıdır. 

Göze hitap eden en önemli reklam öğesi olan karton etiket, ürün teşhiri yapılan her sektörde kullanılır. Araştırmalar göstermişti ki karton etiket, kullanıcı üzerinde çok büyük bir etkiye sahiptir. Her üç tüketiciden ikisi kaliteli ve şık bir karton etiketin ürünü satın almaları yönünde olumlu etkisi olduğunu belirtmiştir.

Değişik kağıt çeşitleri kullanılarak üretilebilen karton etiketler üzerlerine yapılan farklı uygulamalarla neredeyse sonsuz çeşitlilik arz eder. Bu çeşitlilikten dolayı tam bir uzmanlık ve bilgi birikimi gerektiren karton etiket imalatı sadece profesyonellerin elinde sanata dönüşür. Karton etiketin ürünün üzerinde şık bir görüntü vermesi çok önemlidir. Bu nedenle karton etiketin ürünle uyumlu olması gereklidir.

Amacın reklam olduğu ve bu nedenle etiketin öncelikle dekoratif görünmesi gerektiği unutulmamalıdır. Baskılı ve Baskısız Üretimi Yapılmaktadır.

 

 

Kullanım Alanları

- Tekstil Sektörü

- Ayakkabı Sektörü

- Gıda Sektörü

- Kozmetik Sektörü